Powrót vZTM!

Nadszedł ten moment! Wirtualny Zarząd Transportu Miejskiego po długo oczekiwanych reformach i poprawkach został zmieniony i powraca z wielkim „wejściem smoka”!

Nasz Mercedes-Benz O530G #5097 na zajezdni Limanowska

Nasz Mercedes-Benz O530G #5097 na zajezdni Limanowskiego

Od dzisiaj możecie używać nowego panelu, którego stworzenie zajęło nam 10 bitych miesięcy pracy. Twardo, ale dokonaliśmy tego i w końcu oddaliśmy go do użytku. Stworzyliśmy także Repozytorium vZTM, dzięki czemu wy macie łatwiejszy i szybszy dostęp do plików, a my cieszymy się ich znacznym bezpieczeństwem. Uważamy także, że nowe modyfikacje pojazdów, które w tej paczce wam zaoferowaliśmy, o wiele urozmaicą waszą rozgrywkę w OMSI 2. Chcielibyśmy także podziękować pewnym osobom za to, że wspomagały nas w tej reformie i bardzo się do niej przyczyniły. M. in. pragniemy podziękować naszemu mechanikowi – Smoke’owi, za wykonanie kawału dobrej roboty przy naszych pojazdach, przystosowując ich do wymagań vZTMu i stosując na nich, wiele nowych, świetnych modyfikacji; oraz naszemu lakiernikowi – lyczko28026, za stworzenie pięknych malowań na karoserię każdego z naszych pojazdów. Szacun.

Nowi kandydaci mogą składać podania za pomocą linku, który widnieje na naszej stronie głównej. Wszystkim kierowcom życzymy szerokiej drogi, a naszym pracownikom – cierpliwości przy pracy.

Z poważaniem,
Zarząd vZTM

Logo vZTM

Udostępnij ten post:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Kontynuując przeglądanie tej strony, zgadzasz się na używanie ciasteczek, oraz ich politykę. Dowiedz się więcej

Ta strona używa ciasteczek, aby podnieść poziom optymalizacji dla twojej przeglądarki. Używając jej zgadzasz się na ich politykę.

Zamknij